Meie lugu

Oasis restorani ja poe ellu kutsujaks ja veduriks on maailmamuutja Toomas Laigu, kes on oma loomingus ja hobides kohal täieliku armastuse ning kirega, inspireerides teisigi andma endast maksimumi. Toomasest kiirgab headust ja positiivsust ning see ei jää kunagi märkamata ka ümbritsevatele inimestele. Ta on kaasanud endaga väga inspireeriva tiimi, kellest igaühel on vähemalt sama palju energiat nagu tal endal ning võimekust uuenduslike lahenduste ja ideedega igal ettevõtte tasandil panustada.

Oasise idee sündis Toomase sõnul juba 10.a. tagasi Indias pärast gümnaasiumi lõppu pikemal reisil igapäevaselt taimset toitu nautides. Pärast kuid nautlemisi visioneeris Toomas selgelt inspireerivaid taimseid maitseid juba enda restoranis mekkimas. Nagu ikka – elus manifesteeruvad asjad omal õigel moel ning pea seitse aastat tagasi sai alguse Tallinna vanalinnas vegankohvik Inspiratsioon. Pärast aastatepikkust intensiivset tööd ja enesearengut kohvik Inspiratsiooniga, kutsusid Rotermanni eestvedajad Toomase oma kvartalisse head veganrestot avama. Vahest ongi vaja õiget kutset ning pärast pikki kuid läbirääkimisi leidmaks just seda õiget rendipinda, jäigi Korstna platsile ja teiselt poolt Stalkeri käigu poole avaneva suurte terrassidega restorani ruum parimaks võimalikuks valikuks. Lisaks restoranile oli seal olemas ka ideaalne pind vegan poe jaoks. Nii see vägev ettevõtmine alguse saigi. Ülihelikiirusel ümberehitusi tehes ja kontseptsiooni luues jõuti pea kuu ajaga sinnamaale, et avada pood ja restorani terrass.

OASIS restorani soov on pakkuda erakordseid elamusi igal tasandil. Loome restoranist rohelise, elusa ja värske oaasi, kus Sina saad ennast puhkuse lainele häälestada ja armastusega loodud erilisi ning tervislikke täistaimseid maitseelamusi nautida. Vegan maailm pole meie jaoks eraldi lõppeesmärk, vaid võimalus jagada oma kirge puhaste maitsete ning täie teadlikkusega loodud tervisliku vegan toidu vastu. OASIS restorani kontseptsioon sai oma esimese kübekese inspiratsiooni just taimedest ja loodusest, mis meid kosutab. Soovime tuua seda sama sügavat looduse puudutust ka siinsesse linnakeskkonda.

Restorani kõrval asub ka vegan pood, kust leiad OASIS-e pere poolt valmistatud täistaimseid, sealhulgas gluteenivabu tooteid kui ka uusi ja huvitavaid ning kindlasti tervislikke vegan maitseid Eestist ja mujalt maailmast.

Meie soov on rõõmustada kõiki ilusaid hingesid, kes väärtustavad tervislikku ja kvaliteetset täistaimset toitu. Ootame nii uusi kui ka pikaajalisi taimetoidu sõpru koos laste ja lemmikloomadega!

Broneeri laud

PS! samale päevale laua broneerimiseks helistage meile +37255900522, muidu ei võeta arvesse 💚