Meist

Rohkete taimedega elusas ja hubases linna oaasis saab ennast puhkuse lainele häälestada ja armastusega loodud erilisi täistaimseid maitseelamusi kui ka muusikalisi sündmusi nautida. Suvel saad nautida päikselist või mahedalt varju rohelust täis värvikatel terrassidel. Meie soov on aidata iga tervisest ja keskkonnast hooliva inimese toidulauda rikastada tervislike ja põnevate vegan roogadega ning inspireerida jätkusuutlikumaid toiduvalikuid tegema.
Menüüst leiad põnevaid eelroogasid, sh palju kiidetud omamaja vegan juustud muu põnevaga jagamistaldrikuna, toitvaid suppe ja rikkalikke salateid ning pearoogasid lasanjest ja avokaado pastast populaarse super kausini. Lisaks saad end kosutada mahedate toormahlade, smuutide ning tervise shottidega või suure valiku kokteilide ja mokteilidega. Magusasõbrad saavad valida trühvlite, suvise Pavlova või suure valiku (toor)kookide vahel, millest paljud gluteeni- ja suhkruvabad.

Restorani kõrval asub vegan tervisepood põnevate vegan maitsete ja tervisetoodetega. Sealt saab kaasa osta või tellida ka meie maja kooke, pirukaid, hummuseid, vegan juuste ja gluteenivaba tatraleiba. Head leiud ka külla kaasa haaramiseks!

Broneeri laud

PS! samale päevale laua broneerimiseks helistage meile +37255900522, muidu ei võeta arvesse 💚