Ühine meie perekonnaga

Tahad maailma muuta? Tule anna oma panus Oasise pereliikmena kas köögis, teeninduses või poes.

Vegan maailm pole meie jaoks eraldi lõppeesmärk, vaid võimalus jagada oma kirge puhaste maitsete ning täie teadlikkusega loodud tervisliku vegan toidu vastu.

Restoran Oasis pakub oma külalistele kõrgetasemelisi vegantoidu elamusi puhtast ja kvaliteetsest toorainest. Meie soov on lisaks maitsemeeltele aktiveerida ka kõik teised meeled ning toetada inimese kohalolusse jõudmist ja hetke nautimist. Vaimustame ja üllatame nii teeninduse kui ka läbimõeldud, paradiisiliku atmosfääri ning stressi maandavate taimede ja värvidega.

Restorani kõrval asub ka vegan pood, kust leiad OASIS-e pere poolt valmistatud täistaimseid, sealhulgas gluteenivabu tooteid kui ka uusi ja huvitavaid ning kindlasti tervislikke vegan maitseid Eestist ja mujalt maailmast.

OASIS restorani kontseptsioon sai oma esimese kübekese inspiratsiooni just taimedest ja loodusest, mis meid kosutab. Soovime tuua seda sama sügavat looduse puudutust ka siinsesse linnakeskkonda. Meie soov on rõõmustada kõiki ilusaid hingesid, kes väärtustavad tervislikku ja kvaliteetset täistaimset toitu. Ootame nii uusi kui ka pikaajalisi taimetoidu sõpru koos laste ja lemmikloomadega!

Kardad, et varasemat töökogemust pole? Pole hullu! Meie head kokad ja teenindajad aitavad rõõmuga Sul kiirelt sisse elada ja uute tööülesannetega hakkama saada. Võimalus tõsta teadlikkust vegan toidu ägedatest võimalustest on käega katsutav – haara sellest ja näeme juba Tallinnas, Rotermanni kvartalis!

Ootame Sinult CV-d meilile: shop@veganoasis.ee või restaurant@veganoasis.ee ja anna meile teada  miks just Oasisesse soovid tööle tulla?

Broneeri laud

PS! samale päevale laua broneerimiseks helistage meile +37255900522, muidu ei võeta arvesse 💚